2020-2021 KARŞILIKSIZ EĞİTİM BURS SONUÇLARI
Daha önce duyurusunu yaptığımız ve bedeli sponsor bağışlarıyla karşılanacak 2020-2021 Eğitim-Öğretim dönemine ait karşılıksız eğitim bursu projemizle ilgili olarak burs almak için dernek yönetim kurulumuza yapılan başvurular Yönetim kurulumuzca Salın Mahallesi Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Burs ve Yardım Yönetmeliği esaslarına göre değerlendirilmiş ve burs almaya hak kazanan öğrenciler belirlenmiştir.Bu çerçevede yönetimimize müracaat eden ve yapılan titiz değerlendirme sonucunda burs almaya hak kazanan öğrencilerin isimleri aşağıdaki gibidir. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
BURSİYERİN ADI VE SOYADI | ÜYE ADI | OKULU |
Berkcan AKSOY | Emine Aksoy | K.Kale Üni.Elk.Elekt.Müh. |
A.Dursun AVCI | Musa Avcı | Hacettepe Ü.Bilgisayar Müh. |
Pınar GÖK | Ali GÖK | Yıldırım Beyazıt Üni. İktisat Fak. |
Yusuf BULUT | Orhan BULUT | Anadolu Üni.Hukuk Fak. |
Nesrin B. BEKTAŞ | Nurettin BEKTAŞ | Ank.Üni.Bilgisayar Müh. |
Diğer Yazılar
SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL İLANI
SALIN MAHALLESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA, DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN DUYURU Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı (en az 190 üye katılımı ile) 15.01.2022 Cumartesi günü saat:12,00 da ÇANKAYA BELEDİYESİ
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
15 Temmuz alelade bir gün değildir.15 Temmuz karanlığın aydınlığa döndüğü gecedir. 7 bölgede 81 ilde 80 milyon vatandaşımız ile vatan hainlerinin karşısında hep beraber dimdik olmanın,tek bir yürek olmanın timsalidir.