SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL İLANI
SALIN MAHALLESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA, DAYANIŞMA VE KÜLTÜR
DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN DUYURU
Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı (en az 190 üye katılımı ile) 15.01.2022 Cumartesi günü saat:12,00 da ÇANKAYA BELEDİYESİ ZÜBEYDE HANIM SOSYAL TESİSİ Yıldızevler Mah.Şehit Mustafa Doğan Cad. No:60 Çankaya- ANKARA adresinde aşağıdaki gündeme göre yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantı 23.01.2022 Pazar günü saat:12,00’da aynı gündemle, aynı yerde çoğunluk aranmadan yapılacaktır. Genel kurul üyelerimize önemle duyurulur.
GENEL KURUL GÜNDEMİ
1 – Açılış
2 – Başkanlık divanının teşekkülü
3 – Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması
4 – Yönetim Kurulu ve Denetleme kurulu faaliyet raporlarının okunması,
Müzakeresi ve yönetim kurulu ile denetim kurulunun ibrası.
5 – Bilanço, gelir ve gider hesaplarının müzakeresi.
6 – Yeni dönem çalışma programı ile tahmini bütçenin görüşülmesi.
7- Tüzüğümüzün 10.Maddesi değişikliğinin görüşülmesi ve karara bağlanması
8- Yönetim kurulu, Denetleme kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimi.
9- Dilek ve temenniler.
10- Kapanış
Diğer Yazılar
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ
15 Temmuz alelade bir gün değildir.15 Temmuz karanlığın aydınlığa döndüğü gecedir. 7 bölgede 81 ilde 80 milyon vatandaşımız ile vatan hainlerinin karşısında hep beraber dimdik olmanın,tek bir yürek olmanın timsalidir.
Temmuz 2019 Mezarlık Temizliği
Mezarlıklarımızın Kurban Bayramı öncesi temizlenmesi için öncü olan Kızılcahamam Belediye Başkanımız Sayın Süleyman Acar Beye;Bu faaliyette gelen ekibe yardımcı olar Muhtarımız Sayın Eşref AKÖZ Beye ve ihtiyar heyetine teşekkür ederiz.Allah
2023 – 2024 KARŞILIKSIZ EĞİTİM BURS DUYURUSU
Derneğimiz “Salın Mahallesi Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Burs ve Yardım Yönetmeliği” esaslarına göre 2023-2024 eğitim-öğretim yılında üyelerimize veya üyelerimizin birinci derece yakınlarına 1 kişi üniversiteye bu yıl ilk