Başkanın Mesajı

Kıymetli büyüklerimiz, saygıdeğer hanımefendiler, beyefendiler ve geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimiz ve çocuklarımız. Birlikteliğimizin mutlulukla taçlandırılmasında ön ayak olan ve gelecek hayallerimizin teşkilinde sizlerin bizlerle gönül birlikteliğine katkı sağlamanızdan dolayı ziyadesiyle memnunuz.

Şimdiye kadar eksikliği herkes tarafından bilinen resmi dernek hayalimiz Allah’ın izniyle 24 Haziran 2014 günü olması gerektiği gibi resmi hüviyetine kavuşmuştur. Bugün 6. Yaşına doğru ilerlemekte. Sizlerin bu gönül ve kader birliği katkılarınız takdire şayandır. Çünkü bizler, sizlerin kayıtsız şartsız bu katılımınızı çok önemsiyor ve bütün yapacaklarımızı da bu düşünce etrafında şekillendiriyoruz.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz faaliyetlerde; Halini yaşantısıyla, birlik beraberlik ruhuyla, onuruyla dik durmasıyla perçinleyen; Yöresel, bölgesel, ulusal ve hatta uluslararası bir marka değeri haline çevirmek için sizlerin vermiş olduğu yetkiyle; Yönetim kurulumuz gece gündüz demeden canla başla çalışmaktadır.

Artık SAL-DER; bu coğrafyanın eksikliğinin, ihtiyaçlarının ve hedeflerinin yılmaz bir savunucusudur. Şunu bütün Salın Mahallelimizin bilmesini isteriz ki şeffaf, dürüst, ilkeli bir duruş sergileyen; teknolojik unsurları kullanarak, sosyal medya organları aracılığı ile ve ikili ziyaret görüşmeleri sayesinde artık kapıda karşılanan, önemsenen fikir danışılan bir kurum haline geldik. Bunda şu anda bize gönül veren sizlerin desteği ve payı çok büyüktür.

Çok değerli dostlarımız;
Sözlerime şimdilik son verirken Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize ve çocuklarımıza daha müreffeh, yaşanabilir, sosyal ve her türlü zenginliği ile donatılmış geleneklerine bağlı, yozlaşmamış bir Salın Mahallesi bırakmak bizlerin ve sizlerin üzerine düşen en büyük borçtur.
HEPİNİZİ SAYGIYLA,SEVGİYLE VE MUHABBETLE SELAMLIYORUZ. ALLAH’A EMANET OLUNUZ.

Serhat DAĞDELEN
Başkan