DERNEĞİMİZİN OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI
Salın Mahallesi Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin 2020 yılı olağan genel kurul toplantısını yapmak üzere 26.01.2020 tarihinde saat 12.00‘da D.S.İ. 5.Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisi adresinde gerçeklkeştirildi.
Doküman olarak : Ek Tutanak Rapor PDF
Diğer Yazılar
SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL İLANI
SALIN MAHALLESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA, DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN DUYURU Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı (en az 190 üye katılımı ile) 15.01.2022 Cumartesi günü saat:12,00 da ÇANKAYA BELEDİYESİ
2019-2020 KARŞILIKSIZ EĞİTİM BURS DUYURUSU
Derneğimiz “Salın Mahallesi Sosyal Yardımlaşma , Dayanışma ve Kültür Derneği Burs ve Yardım Yönetmeliği” esaslarına göre bedeli sponsor bağışlarıyla karşılanan 2019-2020 eğitim-öğretim yılında üyelerimize veya üyelerimizin birinci derece yakınlarına 1