KORU HASTANESİ
Yeni bir yılın yeni bir anlaşması daha yapılmış bulunmaktadır.Siz değerli üyelerimizin faydalanabilmesi için anlaşma zincirimize Özel KORU hastanesini (SİNCAN ve ÇUKURAMBAR) de dahil etmenin mutluluğunu taşıyoruz.Üyelerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun. SAL-DER
NOT: Üyelerimiz Koru Hastanesine müracaat ettiğinde bankoya Salın Mah.Yard.Dayn.Derneği diye hatırlatarak aşağıdaki kart bulunan yetkili yöneticilerle irtibata geçmelerini talep edeceklerdir.
Diğer Yazılar
OLAĞAN GENEL KURUL İLANI
SALIN MAHALLESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA, DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN DUYURU Derneğimizin olağan genel kurul toplantısı 18.01.2020 Cumartesi günü saat:12,00 da D.S.İ. 5.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL TESİSİ Eskişehir Yolu ODTÜ
Ağız ve Diş Sağlığı Protokolü
Üyelerimizin ve bakmakla yükümlü olduğu aile fertlerinin (eş, çocuk, anne, baba) daha uygun şartlarda ağız ve diş sağlığı tedavi hizmeti alabilmelerini sağlamak için üyemiz Orhan Bulut’un damadı Dr. Dt. Aziz
2021 – 2022 KARŞILIKSIZ EĞİTİM BURS DUYURUSU
Derneğimiz “Salın Mahallesi Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Burs ve Yardım Yönetmeliği” esaslarına göre 2021-2022 eğitim-öğretim yılında üyelerimize veya üyelerimizin birinci derece yakınlarına 1 kişi üniversiteye bu yıl ilk